Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tusi_

    addikt

    válasz Enton #33619 üzenetére

    Az en problemam a Fanateccel nem az, hogy tonkre ment ket het utan. Persze ez is zavaro, de hat ez is csak egy termek, mindenhol van rosz, hibas alkatresz.

    A problemam a szar support. Okt 26an jelentettem, hogy nem mukodik. 3 nap mulva kaptam egy valaszt, hogy nem hiszik, hogy ez problema, vegyem le a kormanyt es tegyem vissza. Egybol valaszoltam, hogy termeszetesen megtortent, nincs torott PIN, nincs serules, csak egyszeruen nem erzekeli a BASE a kormanyt.
    Csinaltam videot, problema leirast - megint - na erre mondtak, hogy ilyet meg nem lattak, kulgyem be, inditottak egy RMA-t es szeparaltan kuldenek egy RMA Retour kartyat. Ez volt nov 4-en. 3x i felszolitasra sem kaptam meg a kartyat, csak ujabb e-mailt, hogy krealtak RMA-t es kuldik szeparalva.
    8-an megkaptam este, 9en elvittem feladni. A QR kodot nem lehetett leolvasni, mert hibas volt, nem volt cimzett es felado rajta. Nyomtatom nincs, nem kell. Fanatec miatt nem veszek, bar ha hosszu tavra tervez az ember egy Fanatec akarmival kellhet a nyomtato.
    Nagy nehezen kinyomtattam a 20. uzletben - nemet kisvarosban lakom, inkabb falu - es sikerult feladni.
    Szerdan, 13-an megerkezett a Fanatechez es elkezdodott a "javitas"
    Ezen a heten kedden kaptam vissza. Beuzemeltem, orultem hogy ment, de sokat nem tudtam jatszani, leven dolgoznom kellett.
    Szombaton reggel ultem le komolyabban jatszani es 1 ora utan lefosta magat.
    Jeleztem Fanatecnek egy ujabb RMA inditasaval, mire is jott a valasz - eleg furcsa, de szombaton - hogy megint csak sajnaljak - szarok ra - es kuldenek egy masik porsche kormanyt, mivel OK NEM TALALTAK HIBAT AMIKOR NALUK VOLT.
    Kerdeztem, hogy ha nem talaltak hibat es nem csinaltak vele semmit, akkor mi tartott 4 napig? Aztan irtak, hogy egy szallagot kicsereltek benne biztonsag keppen.
    Azt is isrtam, hogy nekem most 4 vmi van a lakasomban Fanatec felirattal, ez csak kevesebb lehet , semmikepp sem tobb. Ez a pestis nem jon be megegyszer hozzam.

    Ugyhogy most varom a visszajelzest. Korabban kuldtem egy ajanlott levelet, melyben hataridot szabtam a javitasra, ez tul lett lepve, ugyhogy elallok a szerzodestol es kerem vissza a penzem. Ha nem mennek bele, akkor ugyvedet lehetne behozni, de felesleges. Ez lesz a masodik javitas, ha meg egyszer tonkre megy vmi, akkor kotelessege visszavenni es kartalanitani. Nem lesz nehez tonkre tenni es akkor visszakapom a penzem es esetleg elmegyek a simucube fele. De elotte utana olvasok, hogy mik a tapasztalatok.

    eat, sleep, play, replay

Új hozzászólás Aktív témák