Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz dknight #31931 üzenetére

    Már eleve driver szinten kevesebb állítási lehetőség van benne. Érzésre is más volt vezetni vele. Amiket használtam beállításokat a játékokban azokat állíthattam át és sehogy sem akart jelentkezni a régi jól megszokott érzés. A fék meg eléggé megszokás kérdése mert durván kemény benne. Ehhez sikerült hozzászokni de régebbi logi pedálok után rettentő fura lesz. Ha nincs valami cockpited vagy csak szimplán egy fal aminek neki tudod támasztani akkor készülj fel némi szerelésre mert annyira nyomni kell hogy el fog csúszni.
    Legvégül a kinézet. Nekem egyszerűen bazárinak tűnt a g27 után a g29. Pedig volt előtte momo, dfgt, g27 és mindegyiket szerettem az első perctől kezdve de a 29 szerintem félresikerült :((

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák