Új hozzászólás Aktív témák

  • Shivi

    tag

    válasz RobbyJr #56662 üzenetére

    1. egyáltalán nem voltam agresszív
    2. amit mondtam, azt a gyerekre reflektáltam, nem rád
    3. "Érzetre miért ne lehetne más a két bázis, attól függetlenül, hogy az egyik erősebb a másik meg gyengébb?" ez kb olyan mintha azt mondanám, hogy érzetre a ferrari jobb volt a trabinál :D érted mért nincs értelme ilyet mondani? :)
    4. "Nekem volt CSLDD-m, és most DD1-em, összehasonlítva azonos erőségen éreztem a különbséget, és ez nem erőben volt különbség, hanem érzetre, ahogy járt a kormány." lehet pont az erőkülönbség tartaléka miatt érezted, azért itt egy 5-8 Nm hasonlítasz egy 20Nm-eshez, ebből fakadóan, lehet rá mondani hogy érezted a különbséget, csak szerintem nem érdemes megint csak összehasonlítani
    5. "Azt is írtam, ha a DD+ bázist nem lehetett kipróbálni, akkor lehet a sima CSL bázist próbálta, a másik meg a CSDD volt, ez valójában kettő." először azt írtad kipróbálta mind a kettó clubsportot, aztán hogy azt lehet mégsem és a csl-t, vagyis már nálad is torzult az információ

    6. "Ennyi erővel akkor azt se hidd el, hogy nekem van DD1 bázisom, és csak be kamuztam hogy vettem, egy kamu fotóval." elhiszem hogy van, csak tudod amikor azt írod amit az 5-ös pontban említettem hogy "mind2 clubsportot kipróbálta" akkor valahogy invaliddá válik sok állítás ez által
    7. PS verzióra én nem mondtam, hogy kamu, pontosan azért mert megvártam míg letisztázódik, szóval a miatt engem ne ekézz :) én egy szót nem szóltam rá

    A felhők felett mindig süt a nap....kivéve ha este van :)

Új hozzászólás Aktív témák