Új hozzászólás Aktív témák

  • Zigi

    senior tag

    Sziasztok.
    A minap szert tettem egy dfgt kormányra. Most barátkozom vele, szeretnék 1 kis segítséget kérni a beállításokhoz (LFS-el játszom). A kormány kalaúzos írást végig néztem, de nekem valahogy nem jók azok a beállítások. A legnagyobb problémám az az, hogy amikor pl. a kyoto ovális részén autózok finom kormány mozdulatoknál úgy érzem mintha a fogaskerekek "akadnának" egy picit kormányban. Nem akadnak igazából csak érzem ahogy finoman tekerem a kormányt és az egyik fog a másikba kapaszkodik és mintha plusz erőt kellene kifejtenem, hogy át billenjenek egymáson. Csak nagyon lassú és finom tekerésnél érezni és csak akkor amikor terhelés alatt van és mondjuk az ovális íven probálok korigálni piciket. Minnél erősebb a force annál intenzívebben érezni. Ez a mechanika sajátossága? Továbbá marha erős a force 107-es beállítás valóban csökkenti az FFB lyukat, de leszaggatja a kezem és hiába veszem le játékon belül alacsonyra nem az igazi. A használható beállításom most driverben 40% LFS-ben 50%, a fogaskerék érzet most is meg van, minimális de érzem. Nekem egyenlőre túl sok a 900 fok még az 540 is (GTR autók), remélem meg tudom szokni. Nem vagyok maradéktalanul elégedett a dfgt-vel sajnálom, hogy nem tudtam egyet kipróbálni elötte, mert ha ez az áttételes fogaskerekes kormányok sajátosága akkor inkább TM 430-at vettem volna.
    Köszönöm a segítséget előre is.
    Üdv.

Új hozzászólás Aktív témák