Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    válasz arty #43288 üzenetére

    hogy mennyire játékszer a szíjas th..
    ne mondogass ilyeneket légyszíves, mert mindjárt falnak megyek.. :(((
    :D alig tudtam ezt is így összepakolni, végre.. Megjött közben a TX-base is, ahogy javasoltátok, azt vettem végül, beláttam h igazatok lesz, a racer-verzió 60k-al több és tulképp ugyananaz, kicsit erősebb, oszt annyi... a logi után ez is erős lesz, én úgy voltam vele. meg különben is, nem vágyok arra h leszakítsa a kezemet. órákig szeretnék játszani, és nem kínlódni

    Nekem ez a TH-rig is elég fasza, úgy érzem, a Logi G920 egy kimaxolt játék volt valóban.. még párom is ezt mondta egyből, ahogy beültettem és kipróbáltattam - pedig ő ugye laikus -, és mégis első reakciója az volt, h 'igen..ez sokkal jobb'
    ...és én is így éreztem, amikor 'nnna, most már adjad visszafele'-szerelemmel teljes mondattal visszakéredzkedtem a székbe, hogy végre kezembe vehessem a manual shelby GT500-amat a játékban
    mentem is vele, és azt éreztem hogy igen, jobb, finomabb... De, valahogy, kicsit olyan nyálkásabb is volt a vége, nem volt annyira megfogott. hogy amikor vége az az irányba kormányzásnak és tekerem vissza, kicsit olyan nyúlós maradt a végén, nem pedig hirtelen, ahogy az kéne
    ez nem annyira tetszett, vagyis, inkább azt mondanám, furcsálltam.. gondoltam, jó, majd bemászok a box - ill.a Horizon game setupjának wheel-szekciójába - és mint anno a jó kis G920-al is tettem ezt órákig, mire megtaláltam a jó beállítást, majd... ezzel is eljátszok
    de, aztán jött valami sugallat, vagy már nem is emlékszem honnan vagy miért, hogy indítsam újra már az xbox-ot, de úgy normálisan, full restart-tal.
    jah, a pedál miatt. írja ugye a setupja a TX-base-nek, hogy 5öt kell felvillannia, és akkor load-cell-esnek érzékeli valóban a pedálomat és nem sima akármilyen TH-pedálnak..

    szóval restart, megvolt, a bázis led-je 5x villant úgyhogy elégedett voltam, game elindít. autó áll, kormányt megfogtam, és akkor így valami más történt, mint ami eddig. elkezdte húzni a kezemet, ahogy elindultam... meg így, elkezdett élni a rig-em
    haljak meg, hát addig nem is ment a base, csak simán forgattam a kormányt. úgymond, a komplett restartig nem is kelt még életre a motor, meg a kefe, meg az egész hóbelevanc.
    :DDD hihetetlen volt.. kedvesem is úgy ment vele, meg utána még én is, hogy nem is ment a cucc.. és még csodálkoztam is, hogy jó jó végül is... de, valami lehet nem 100as. ennél, lehet picit többet vártam, gondoltam

    megdöbbentő
    és ami még megdöbbentőbb, hogy lófaszt nem kellett állítani. semmit. alapból, azonnal tettre kész volt a TH-setup, és olyan szinte jól lehetett már defaultban kormányozni, meg menni vele, h nem hittem el. ez már adta azt a priceless érzést, hogy mennyivel jobb cucc ez mint a logitech volt.. ott órákig szenvedtem, mire megtaláltam a játszható beállítást :(((

    de, bármilyen jó is a wheel, meg a base, ha megkérdezitek, melyik része tetszik a legjobban a sparco 310/TX base/T-LCM triónak, hát haljak meg tényleg, esküszöm a pedál.. az valami egészen döbbenet. főleg azért ugye, mert attól vártam a legkevesebbet. oké, írták, meg írjátok ti is mindig, hogy fontos, meg hogy mennyivel komolyabb mint az alap pedálok, be is zsákoltam jó árasítva, de nem vártam tőle semmi különösebbet, jobban voltam nyilván kíváncsi a többi részre.
    ez a pedál, mocskos jó. olyan finom, olyan jól adagolható a gáz, de a fék is, meg együtt a kettő.. imádom. és akkor még ez sem egy V3 fanatec-pedál, persze.. az milyen lehet :)
    nem csinál semmit látványos dolgot, de azt ami a dolga, nagyon királyul teszi
    óriási kellemes meglepetés volt, számomra. de ezt egyébként olvastam az egyik amazon-os véleményben is, meg is ragadt bennem, ahol a két base között vacillált valaki hozzám hasonlóan, hogy base helyett fontosabb a wheel és a pedál... inkább azokra érdemes költeni, jobban

Új hozzászólás Aktív témák