Új hozzászólás Aktív témák

  • Emunem

    senior tag

    válasz iceman007 #40649 üzenetére

    Lehet benne valami, de a hsz első fele nem az én véleményem (elvétve a zárójeles résztől) az alsó része már igen, de abban kifejezetten hangsúlyoztam, hogy fény évekkel jobb a TM, és nem értek én se egyet minden ponttal, amit ők mondtak (lásd felfogatás TM-nél mintha űrtechnológia lenne neki, sztem meg tök intuitiv..)

    Addig jó, hogy itt sokan megjárták ezeket a köröket, de így összefoglalva nem találtam itt pro/kontra véleményt.
    Nyílván ez is olyan, hogy pap vagy paplan dolog, ezért is volt a korrekció egy-kettő helyen.

    Válasz:
    Elektronikusan nem rosszabb, mint a t300 -Itt nem tudom hogy mire gondolt a költő az alatt hogy "elektronikusan" - Sztem alap el. alkatrészekre gondolt, de rákédezek még1x :D

    darabos működés megszokás kérdése - Igen de ez egy jó nagy közhely, a világon mindent meg lehet szokni. A "darabos" alatt az FFb lyukat értik középállás környékén?
    - azt, hogy érzed kicsit a fogaskerekeket tekerés közben, nem olyan lágy, folytonos.

    jobb Support (garanciális is) - Osztrákiában? - igen, a hsz közben is többször megjegyeztem, én is itt lakom.

    jó pedálok - Jónak jók, de miben jobbak mint egy TM? Max kinézetben. Kopó potméterek? - ezt viszont nem csak ők mondják, sok helyen, töbek között itt is sokan írták, hogy jobb mint a sima RS vagy GT pedálszett...

    érzésre minőségibb a bőr miatt. -T150-hezképest tuti, T300-at nem fogdostam még, de nem hiszem, hogy az olyan rossz lenne - A bőr meglléte szerintük teszi azzá, amennyiben low cost TM az ellenfél. De a gumis TM sztem ugyanolyan jó fogású volt. A drága fana, mit jó állapotú vese árán volt teljesen más kategória (valaki emlegette itt :DDD )

    Méret gombok: Igen, szerintük csak, szerintem meg kényelmesebb, mint verseny közben billel szar@kodni...

    Erős kormány ffb vs gyenge - Nem érted, hogy ki az aki végletbe esik - Igen, ők sajnos igen, nekem túl erős ffb-vel mennek, nem csodálkozom hogy ennyi baja volt a kormányuknak. (Fatal írta, hogy neki is "csak" 80% környékén van)

    Melegszik: Igen, mondtam, hogy csak dobozből lett kivéve, ebben egyet értünk, hogy ebből a júzer nem jön rá használat közben. :U

    Gyerek apuka: mert olcsó, ha valami tönkre menne rajta a gyümölcslé miatt :)) :DD

    Uprage TM vs Logi: Igazad van, a Logi az amolyan ready to play a dobozból koncepció, ezért van az, hogy profi szerszámoknál is nagyon drága minden, és egy dobozba nem zsúfolnak bele annyi minden kiegészítő szerszámot, hanem vedd meg szépen külön mindet, külön dobozzal... :U

    [ Szerkesztve ]

    "... hát persze ..."

Új hozzászólás Aktív témák