Új hozzászólás Aktív témák

  • frelife

    aktív tag

    válasz barcalaci84 #29811 üzenetére

    Tök szuperek vagytok, de tényleg. És bocs hogy variálok és nem azt veszem meg amit te mondasz. Tanácsot kértem, javaslatot. Asszem attol még el térhetek valamerre. Szerintem nem figyelsz. 300k nem akartam eddig se elkölteni. Nem is írtam sehol. A TM helyett lett javasolva a CSL ami nekem nem tetszik, hiába irod hogy vakon nem venném észre a különbséget de nyilván van a CSL aztán a v2 majd a v2.5 most vagy ennyire hülye vagyok vagy ennyi erővel tényleg a legalját is megvehetném de igazits ki hogy ha nem igy van. A három bázis között van különbség és ezen kivűl még jön a pedál is mint hogy pl kettő vagy 3 pedálos meg hogy loadcell vagy sem. Nem! Nem volt a kezemben még fanatec és igen szart se értek hozzá és amugyis csak nyavajgok, jajj ne haragudj hogy zavarlak vagy bárkit itt a soraimmal. Nem kel vállaszolni ha ennyire zavar. A lehetőleg jobb, erősebb bázis érdekel. A CSL nálam szoba se jött eddig. Leírtam alternativákat de kiemeltem mit szeretnék. És most lehurrogsz itt? Miért? Mert végül mást választok mint amit javasolsz? Kicsit bántó volt a hangvételed. De probálok kulturált maradni, köszönöm a segitséged. Majd nem kérdezek többet és akkor remélem csak profik közt maradtok itt akikkel nem kell bajlodnod. Napot.

Új hozzászólás Aktív témák