Új hozzászólás Aktív témák

  • Jack@l

    veterán

    válasz JoinR #17510 üzenetére

    Ilyeneket érzek a kezem alatt:
    - Motor alapjárat (tudom volt már más játékban is, de itt teljesen hihető, nagyon finom kis rezgések )
    - Kockakövet meg tudom számolni, meg ha lejön az aszfalt szélén a kocsi, az is teljesen jó.
    - Úthibák az aszfalton (nem kamu effekt, fizikálisan le van modellezve pályán)
    - A kaszni rázkódását nagy sebességnél, az m30-as bmw-nél érződik hogy szét akar esni 200 körül
    - Rázókőről ha lecsúszok és magas a patka, rohadtul megfogja a kocsit meg a kormányt is(ilyet még nem láttam szimben)
    - Érzem az autó sűlyát, hogy mennyire tapad bele a kanyarba, ez simán változik akár kerékdőlés setup után is. Mercinél konkrétan érződik hogy egy nagy batár van a kezed alatt.
    - Álló helyzetben (is) le van szimulálva a kormány gördülési ellenállása

    Biztos van még több is, hirtelen ennyi jutott eszembe.
    Szíjáttételes kormányokon ez valószínű jobban érződik, de ott is a nagyon finom kis rezgéseket benyeli a gumi.

    [ Szerkesztve ]

    A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

Új hozzászólás Aktív témák