Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz Dilikutya #1864 üzenetére

    Többször írták, hogy az előfizetőknek posta postáz, feltételezem a nyomda után egyből odamegy amit postázni kell. Vagy kikészítenek xdb-ot ahogy megjön a nyomdából, és azt viszi el a posta feldolgozni/csomagolni.
    Nyilván ez a posta részéről bevett dolog, gondolom más partnereivel is így megy.

    Nekem az volt a problémám, hogy volt amikor egyszerre jelent meg 2-3 kiadvány (előfizetve), és reklamálhattam a postának gyűrődés miatt, mert 3 bubis zacskó már kihívás a postásnak (szabvány, álló társasházi postaláda). Küldtek másikat a sérültből, de akkor is kellemetlen. Volt amikor 2 is sok volt, az egyik félbehajtással fért(?) a postaládába.

    Én szeretem a Kingpint, és erősen gondolkodom rajta, hogy ráállok a 2 havi webshopos rendelésre, és most nem fizetek elő (talán csak a 2 Pókemberre).

    Kb. mindent veszek tőlük, nyilván annak aki nem így tesz problémás mikor miben mi jön ki, nem vitatom.

    Ami a méret és kiadvány különbségeket illeti, rég nincs annyi helyem, hogy normálisan tárolhassam, sajnos fekve vannak több szekrényben szétszórva. Így az a része nem zavar, de elhiszem, hogy másoknak gond.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák