Új hozzászólás Aktív témák

  • Bad Pritt

    félisten

    válasz .LnB #226 üzenetére

    Igazából bármelyik Lantern jó lenne, még Rayner is, bár őt nehezen különböztetné meg az avatatlan szem Hal Jordantől.

    Doomsday meg... hát mondjuk úgy, hogy amit Zoddal leműveltek a tavalyi filmben, az egy egyszerű renoválásnak tűnhet amellett, amit a Doomsday Superman párharc eredményez. :D Meg hát ugye ő az, aki megöli Supermant, vagyis inkább megölik egymást. Elég badass forma, ugye a Superman/Batman 3.1-ben az eléggé felpimpelt Zod is csak úgy tudta legyőzni, hogy több ezren estek áldozatul.
    Én úgy tudom, hogy a The death of Superman az egyik legsikeresebb története a DC-nek, egyedül azt róják fel ellene, hogy Supermant túl hamar élesztették újra, de ez az előzmények értékéből mit sem von le.

    Én nem örülnék neki, egyrészt, mert szerintem Amell nem egy jó színész, meg a sorozat amúgyis kicsit olcsónak meg szappanoperának hat a nagyvászonhoz képest. Bár az is igaz, hogy a Marvel az Agents of SHIELD-del ebben is megelőzte a DC-t, de az szvsz egy nagyságrendekkel profibb kivitelezésű sorozat.

    A szuperhős háborúnak nem örülnének a Marvel szimpatizánsok, gondolom róla már olvastál/hallottál. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Új hozzászólás Aktív témák