Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • telya

    aktív tag

    válasz Djuree #1532 üzenetére

    lejaratni te jarattad le sajat magad, es minden egyes hozzaszolasoddal sajat magad alatt vagod a fat. a sajat tudatlansagod miatt szarozod le tobbszor a jatekot, anyazod a fejlesztoit, aztan meg vel vagy haborodva, ha valaki megszol erte a jatek sajat topicjaban, ahelyett hogy elszegyellned magad es csondesen meghuzodnal a sarokban. en tokeletesen elolvastam es ertelmeztem amit irtal, ellenben te, aki engem vadolsz azzal hogy csak bebofogok valamit, ugy csinalsz, mintha egy mondatot nem sikerult volna ertelmezned az egesz mondanivalombol. a szemelyeskedes meg tudtommal tiltva van, szoval ezert a hozzaszolasodert onmagaban kitiltananak, ha komolyabb moderatori felugyelet lenne itt.
    ha normalisan leptel volna ki, ugy is vette volna hogy utolso lettel, mint ahogy barmelyik bajnoksagban barmelyik verseny feladasara lehetoseg van (es ha osszesitve nyertel volna, megkaptad volna erte az aranyat), ha arra eddig nem jottel ra, hogy hogy kell ezt csinalni, akkor nem tudom mivel jatszottal eddig, de meg is erdemled a bajt, amit sajat magadnak okoztal. nem hiszem, hogy a verseny soran barmikor el olyan tajekoztatast adott volna a jatek, hogy el lett mentve, ha pedig mentes nelkul kilepsz egy jatekbol es csodalkozol hogy onnan kell folytatnod ahol a legutolso mentesed van, nem tudom hany masik jatekkal jatszottal eddig. csak magadat szidhatod, senki mast. mellesleg amellett, hogy azt sem tudod hogy lehet egy bajnoksag egy versenyet feladni (nem nehez megtalalni pedig), nem hiszem, hogy barki kotelezett volna arra, hogy kilepj a jatekbol, barmelyik verseny barmelyik pillanataban lehet szuneteltetni az egeszet.
    szerintem menj csak vissza forzazni, ugy tunik inkabb az valo neked, ott a bilit is alad teszik, visszatekerheted az idot, stb, igazi szimulator feeling :)

Új hozzászólás Aktív témák