Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kulfoldi

    aktív tag

    válasz heihachi #1409 üzenetére

    Na orulok, hogy vegre nyugodtsag van a topikban!

    Az Rx-7 megcsinalhato, de hiaba irja, hogy lehet menni az osszes letezo rx-7-tel szerintem csak az utolso szeriassal lehet megcsinalni. En voltam olyan ovatlan, hogy meg az 1-es seasonal eventsben megvettet turtam fel, de azzal egyszeruen nem voltam kepes lemenni 1.01-es korido ala, de altalaban is csak 1.02-es koridot mentem. Ezt nem ertettem miert van, probaltam beallitasokat, neztem videokat, de egy srac ugy ment 1.00 eleji koroket, hogy kozben voltak hibak a korben, es kurvara nem ertettem hogyan lehetseges ez. Aztan veletlenul megakadt a szemem egy kulso nezetes reszen, es rajottem, hogy az nem olyan rx-7 mint amivel en mentem, hanem az uj 2000 koruli szerias. Na gyorsan szentsegeltem egyet es megvettem azt a verziot, rakoltottem a minimalisan muszaj dolgokat, (igy is siman 150k bukta szerintem) es tudtam menni 0.59.5-ot, atlagban meg 1.00.6-ot, amivel eppenhogy de megcsinaltam. Nem allitottam semmit a kocsin vegsebessegen meg leszorito eron kivul, de az igaz, hogy az ABS:1 es Skid Rec: On volt.

    De ez kicsit felrevezeto, hogy barmilyen RX7-tel lehet menni, mert a regebbivel eselytelen, nagyon sok az a koronkent 1.5 masodperc, pedig ugyanugy felhuztam 390 koruli loerore, es ugyanugy lekonnyitettem mint a 2000-res modelt. Gondolom mas lehet a sulyeloszlas, vagy nem tudom, mindenesetre abbol a szemponbol meg jo, hogy igenis van kulonbseg az autok kozott!

    De a masik kibaszas amivel iszonyat nagyon szivtam az meg a 1-ben a GTR-es verseny volt. Azt irta barmilyen GT-R-t lehet hasznalni (illetve nem barmilyen, hanem csak felsorol kb 30-at en meg nem neztem vegig) en meg nyilvan bementem a dealerhez es megvettem a legjobbat 950k-ert. Visszamegyek (mert ugye onnan gomb nincs a dealerhez :F ) erre kiderul, hogy minden GTR jo a versenyhez de ez a kibaszott GTR ez kurvara nem jo! Hat gondolhatjatok milyen fejem volt! A faszer nem lehetett egy gombot odatenni, ami elvisz a dilerhez, es csak azokat a kocsikat latod, amiket megvehetsz?! :F Tok foloslegesen vettem egy majd 1 millas kocsit, mert volt mar egy olyan kategorias Lexusom!

    Na mindegy, egyebeknt rament ugy 3 estem, de sikerult minden aranyra. Bar soknal kellett a Skid es kettonel meg az 1-es abs is, de a lenyeg, hogy megvannak! Nekem ettol fuggetlenul meg mindig tetszik a maga modjan a GT5, leginkabb ezeknek a kenyelmi es esszerusegi funcioknak a hianya miatt vagyok elegedetlen, meg persze a versenyek konnyusege, (AI) vagy a lehetetlensege miatt, (AI) vagyis hogy nem lehet a nehezseget szemelyre szabni (pl hany szazalekos legyen az AI 80-100-ig, ami igazabol semmit nem csinalna, csak a koridejuket tekerne le, vagy fel minden szazalek ponttal egy picit), csak a segitsegek elvetelevel/hozzaadasaval!

    Remelem a kesobbiekben ezeket (legalabbis a nagy reszet) fogjak orvosolni, illetve folyatosan kerulnek be uj tartalmak, kihivasok, mert en azert tobbre szamitottam, foleg mikor mar vannak (legalabbis PC-re) ennel komolyabb jatekok ahonnan azert el lehetett volna lesni ezt-azt!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák