Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szmayer1

    senior tag

    válasz Taposo #720 üzenetére

    Szia.
    Hogy mennyire hitelesek, vagy nem a monitorozó programok, azt nem tudom, de azt észrevettem ha be van kapcsolva a vsynic, akkor a monitorozó proik szerint a VGA csak 75-80% közöt megy. Igaz ilyenkor az fps nem megy 60 fölé, de ez érthető, mert a monitor is csak 60Hz tud. Ha kikapcsolom a vsynic-et akkor az fps sokszor felmegy akár 100 fölé is, gondoltam ezért látszik, hogy a VGA szinte fullon megy. (Far cry4)
    Igazából nem vagyok rákattanva semmiféle csilli villi dolgokra, mert szerintem a mai játékok már alapjába véve is gyönyörűek. Csak sokszor az zavar, hogy ha olyan játékkal játszom aminél be kell kapcsolni a vsynic-et akkor, vagy 60, vagy 30 fps-t mutat a fraps, köztes érték nincs. Eléggé zavaró mikor 60-ról pillanatok alatt leesik 30-ra, aztán megint vissza 60-ra az fps.
    Azért gondoltam egy kicsit erősebb VGA-ra, hogy ezket a dolgokat kiküszöböljem.

    iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

Új hozzászólás Aktív témák