Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lacos001

    senior tag

    válasz Stanlee #98624 üzenetére

    Ápropó oltás....
    Ugye krónikusként (holott szinte kutya bajom, csak kromoszóma problémám van....) a második csoportba vagyok besorolva. Pfizert kaphatok/kaphatnék csak.
    Időpontot nem tudok foglalni, lehetetlen, nincsen Termin. Ha lenne is, csakis AZ, az meg nekem tilos.
    Szóval lenne kérdésem, ha szuratnék, hogy ilyenkor mi a helyzet. (mikor korábban ide beirtam, hogy mehetnék...na ez azóta húzódik...)

    Feleségem járt kórházban irodai munka miatt. A lábát be nem tehette a megbeszélésre tesztelés nélkül. Közölte, ha ezt tudja, akkor itthon csinált volna 1et, nem ment volna el vele másfél óra. Egy kórházban....1 tesztelés...
    Inkább megy Arbeitsamtba Beraternek, ott HO van még sokáig...Ha az lesz...

    #98630 Igen, itt mifelénk is annyira összejött, hogy Aldi-Lidl csak kevesebb kocsit tett ki, Edeka maradt ugyanúgy kijelzősnek, mint BWben. A többiben meg a szekusok okoskodnak, igy a maszk, úgy kosár, jajj a gyereknek nem kellene bemenni....Ilyenek, mint az utóbbi, már fordulunk is meg. Nem hagyjuk ott a pénzünket...Kaufland mindent telibesz*r..
    Sebaj, legalább lelkifurka nélkül mehetünk éjfélig futni, hiába a kijárási baromságuk. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák