Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ringman

    nagyúr

    válasz Sir Pocok #45532 üzenetére

    jó, de megtudtuk, hogy Magyarországon a védekezés sikerességét emberéletekben kell mérni, így a maradandó egészségkárosodás nem faktor.

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Sir Pocok #45532 üzenetére

    Hja, én se terveztem beszerezni. Nagyon érdekelnének a %-os esélyek, mert ha itt az átesettek 20+%-a 2éven belül nekiáll iszkémiás tüneteket produkálni, akkor a most gazdaságért visítóknak benyújtanék egy igencsak vaskos csekket. Nem, nem csak fejenként egy ekg árát...

    #45533: dagadt amerikai = áttervezett repülőgéppel szállítják, amibe daru teszi be. Trumpot valóban egyedi tervezésű repcsi viszi, de nem ezért:DDD. Olyan betegségről nem hallottál még, hogy az első adag gyógyszer látszólagos javulást ér el, aztán fullra ledönti az embert a lábáról? A takonykórjaim nem ritkán ilyenek (bár ott gyógyszer nemigen van, csak forró tea+fürdő+méz+fokhagyma+alkoholos propolisz)

    #45555: én még februárban fejtegettem, hogy az emberiség nincs sokkal előrébb, mint 1347-ben, azóta ez az elméletem sajna egyre több megerősítést kap:(((.

    #45568: ez jó:R

    #45571: a választók érzelmeit mesterien alakítják. Nem mondom, biztosan felmérték a terepet és kipuhatolták milyen irányba könnyebb manipulálni a népet és mi hoz több szavazót a következő választásokra.

    #45556: hátigen, dolgozik ott valami oda nem való a tüdőben:(((. Az első bekezdésemre visszautalva alighanem ezekután szoros barátságot fog kötni a kardiológusával.

    #45569: épp hiányérzetem volt, szólni kéne a górénak, hogy a vírussal szemben nem működik a "meghosszabbítjuk lovasberényig" taktika...

    #45585: a lakosságarány a kérdés. Abban tartok tőle normálisabb tesztelés mellett gyorsan dobogós lenne Mo. És szuper, alig van halottunk - fentebbiek szerint viszont legfőbb ideje gyorstalpalón kiképezni párezer kardiológust...

    #45590: +1!!

    [ Szerkesztve ]

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Új hozzászólás Aktív témák