Új hozzászólás Aktív témák

  • CasHiis

    újonc

    Sziasztok!

    Már régóta fenn áll ez a dolog, de nem igazán törődtem vele, mert a lényeg hogy a hangszóró ment/megy és másra nem volt szükségem.

    Viszont most nagy szükségem lenne a mikrofonra, de akár mit próbálok vele csinálni nem ismeri fel.

    Kép:

    A képen az látszik, hogy az ANALÓG panelen a kék, fekete és a mikrofon van bedugva. Pedig hírből se!

    Ugye ezeket jelenti:
    Center (narancssárga)
    Hátsó (fekete)
    Odal (szürke);
    Vonalbemenet (kék)
    Vonalkimenet (zöld)
    Mikrofon (rózsaszín)

    Nos, nekem a ZÖLD van bedugva. ÉS JÓ HELYRE ! :) Képet ne kérjetek, ennyire hülye csak nem vagyok, de ha nem találkozott még senki ezzel a problémával képet is adok.
    és a gép szerint pedig a Kék, Fekete és mikrofon van bedugva.

    Hang se lenne, ha a feketét nem állítottam volna át első hangszóró kimenetre, vagyis h arra a csatlakozóra küldje a hangot. Magyarán az egész össze-vissza van.

    Próbálkoztam mindenhogy.. driverekkel, úgy h kiúsztam és átdugtam 1 másikba, de akkor is mást érzékelt.

    Kb ilyen az érzékelése ha bedugom a:
    - kékbe: csak a kéket érzékeli (vagyis jó)
    - zöldbe: kék, fekete, mikrofon (beteg)
    - rózsaszínbe: csak a mikrofont érzékeli (jó)
    - narancssárgába: csak a narancsot érzékeli (jó)
    - fekete: csak a feketét érzékeli (jó)
    - szürke: narancsot érzékeli (nem jó)

    Ezeknek a kombinációjába nem mennék bele (h több minden is van 1xre bedugva, mert akkor még nagyobb hülyeséget mutat), a lényeg h a zöld és a szürke nem jó.
    Előlapi meg egyáltalán nem megy.. (de ez nem is érdekelne, csak hátul legyen jó)

    Én sajnos arra tippelek, hogy a csatlakozó lett rossz.. (de hogy hogy :Y )

    Szóval erre várnék válaszokat! :)

    Köszönöm,
    CasHiis

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák