Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    válasz BenHans #166917 üzenetére

    szidhatod hogy nem értesz egyet a rómás véleményükkel, nem is kell egyetérteni mindig, de egyelőre még nem igazán léptek előbbre, hogy megmérettessék magukat magasabb szinten is, ezért az sem mondanám hogy hülyeséget beszéltek (asszem hallottam azt az adást amiről beszélsz)

    a mu egy top4-6 körül ólálkodó igen szar sportszakmával rendelkező csapat jó játékosokkal, de matic szerintem nem ez miatt lett kegyvesztett, kanté sem nagyon bírja már, pedig ő is overkill volt, a rómából biztosan nem fog lefelé kilógni, de egy serié top4-től komolyabb célért sem hiszem hogy lehetne már vele menni

    azt valószínűbbnek tartom igen, hogy lesz egy másodvirágzása egy lassabb (ezen most ne vesszünk össze pls :DDD ) ligában, mert láttuk már korábban a mu-ban és cselziben hogy kurvajó játékos volt

    mekktamás sosem volt jó, Fred meg csak akkor amikor valamiféle rendszer kezdett körvonalazódni, szerintem ő egyáltalán nem rossz játékos, csak nem világklasszis hogy abban nihillbe kiemelkedjen, debék is fasza játékos azért

    de ha nem változik semmi akkor mehet oda még lewandowski is, mögé de jonggal, pár hónap alatt ők is ugyanúgy visszaesnének mint eddig mindenki aki oda ment... most a tescos kopasszal van esély hogy valami változzon, de ha degea és cé marad akkor nagy változásra azért nem számítok, de bármi is legyen, jövőre biztosan nem fognak a bajnoki címért menni :N (mondom ezt én aki tavaly ilyenkor azt állította hogy a cselzi bajnok lesz :DDD )

Új hozzászólás Aktív témák