Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz DeathAdder #85749 üzenetére

    Jó, de ha megnézed, a MU is meg a Chelsea is ilyen pénzeszsák, akiknek pont ugyanannyi pénzük van, mint a Citynek, és ha e három csapat trófeáit összeadod, akkor közel kijön az összes megszerezhető trófea, csak néhány csurrant-cseppent az Arsenalnak, a 'poolnak illetve a kisebbeknek, a 3 legpénzesebb közül, ez kb egy átlagos teljesítmény, azt figyelembe véve, hogy ők lettek a legfrissebben pénzesek, ezért idő is kellett, mire sikerült felépíteni a csapatot.
    Egy olyan bajnokságban, ahol 4 vagy több csapat szeretne bajnok lenni reális eséllyel, abból egy kivételével a többi kudarcként éli meg a szezont, ha a bajnoki cím az alapelvárás...
    2 bajnoki cím egyáltalán nem kevés ilyen körülmények között.

    [ Szerkesztve ]

  • KisTücsök

    addikt

    válasz DeathAdder #85749 üzenetére

    De azért azt is nézzük, hogy honnan indultak. A Citynek nagyobbat kellett előre lépnie, mint anno a Chelsea-nek, az olló is sokkal nagyobb volt az első 2-3 csapathoz képest. A City meg egyszerű középcsapat volt. Nekik még többet kellett bele tenni. Plusz azért tényleg nem minden a pénz. 8 év alatt ehhez képest amit országon belül nyújtottak, az nem rossz. A maradék, ahogy Citro is írta eloszlik a MU meg a Chelsea között. Viszont a BL más tészta. Ott konkrétan leszerepelt a csapat minden szezonban, akkor is, amikor már összeért a gárda (utóbbi 5-6 év). És ha jól tudom, a tulajok hangoztatott vágya is, hogy végre megszerezzék.

    Azért most nyáron is belement a csapatba 200 milliónyi erősítés. Meg ugye Guardiola...

    Annyi, hogy itt nehezebb megnyern a bajnokságot sokkal, mint a németeknél, gondolom ha sorozatban szállítja a bajnoki címeket, cserébe a BL-ben nem remekel, akkor az megbocsájtható. De biztos vagyok benne, hogy a BL az elsődleges náluk.
    ___

    Angolok akkor is fosok voltak, amikor brutál jó csapatuk volt. Most miért lennének jobbak ezzel a több szinttel gyengébb kerettel? Nekem nem okoztak meglepetést idén sem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák