Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz KisTücsök #39913 üzenetére

    úgy, hogy amíg nincsen valami plafon, addig ez lesz, mert mindig van egy gazdagabb, egy több egy jobb, az emberek pedig mohók és kapzsik. és ha a barcelona nem fizeti ki, akkor a chelsea, vagy a psg vagy a city kifogja.. valamelyik angol klub már 200 millás ajánlatott is tett, épp ma olvastam. az apjának tök mindegy hogy hol focizik, fizessék ki, vagy odébb állnak... és mindenki megteszi ezt aki teheti, senkiben sem maradt már egy fikarcnyi kurázsi és betyár becsület, vagy némi lojalitás. ezt csak a törvényben szabályozott plafon változtathatná meg. de hidd el, ha hivatalosan mondjuk netto 15 millio-ban maximalizálnák az éves fizut, akkor a többit meg más címszó alatt oldanák meg neki juttatásként.. nem lehet mit tenni már alavpetően. csak azt, hogy a klubok mind aláírják, hogy egytől-egyig úgy döntenek, hogy ennél többet sehol sem fizetnek. hamar kiderülne, hogy melyik játékos ilyen plafon esetén hol játszana szívesen, vagy mozogna e.. biztos lennének meglepetések.

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

  • 7600 GS

    addikt

    válasz KisTücsök #39913 üzenetére

    Szerintem ebben minden kutyafüle benne van már (klubtól kapott jövedelem, szponzori illetve reklám bevételek). Mondjuk pl Rooney bérezését abszolút nem értem, Neymar-é is kérdéses számomra, bár tagadhatatlan, hogy a PR értéke hatalmas.

    Ennyi pénzt értelmesen elkölteni szinte lehetetlen, kivéve persze ha mondjuk 20 milliót felajánl jótékony célokra. Egyébként furcsának tartom, hogy azzal a klubbal szemben követelőzök a nagyobb fizetésért, akinek mindent köszönhetek, és ami nélkül semmi sem lennék.

    Jesé ügynöke megerősítette, hogy keresztszalag-szakadást szenvedett a játékos, fél év pihenő. Oda a VB, és továbbá még a 2014-15-ös előszezon is. Nagyon nagy kár, a hajrában hatalmas szükség lett volna rá.

    Az a jobb térd nagyon csúnyán néz ki.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák