Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterhappy

    őstag

    válasz forceberg #169353 üzenetére

    :D Én is szeretlek :P

    +@Többiek:

    Itt nem a kettős terhelés volt az ok, senki nem beszélt erről. Demotiváltak voltak a játékosok, lefutott volt a párharc. Az első öt percben még csak-csak akartunk focizni, aztán már nem. De már ott kijött az osztálykülönbség. Ez az ír egy alsóházi mennyei vagy még inkább egy erősebb mennyei kettes csapat benyomását tette. Ők motiváltak voltak, szerettek volna becsületgólt szerezni, a végén ebből még győzelem is kerekedett.

    Az van, hogy a Csapat pontosan ugyanúgy állt a meccshez, ahogy én. Totálisan hidegen hagyta. Őszintén bevallom, annyira fáradt voltam, hogy még azon is gondolkodtam, hogy megnézzem-e a mérkőzést - ahogy aztán a félidőben inkább el is borultam aludni.

    Csak amíg én kisebb-nagyobb megszakításokkal, de ~30 éve járok meccsre és 10+ éve vagyok bérletes, addig ezek a játékosok a kassza másik oldalán állnak és pénzt kapnak a produkciójukért. Azért a magas színvonalú, tényleg EL-szintű játékért is, amit múlt héten produkáltak, és azért a lélektelen szarért is, amit tegnap.

    Kétszáz Fradi drukker volt kint tegnap a meccsen, állítólag legalább ötvenen Magyarországról (több szurkolótársamat fel is ismertem). Nekik tartoztak volna annyival a focisták, hogy nem veszik félvállról a meccset. Remélem legalább a Klub kompenzálja ezeket a Szurkolókat, bár nem élem bele magam.

    Hozzátenném, senki sem tiltotta meg az edzőnek, hogy a fél csapatot lecserélje és bizonyítási lehetőséget adjon néhány játékosnak - nyilván nem hátul, ahol darabra is alig vagyunk meg, de bőven lehetett volna most kísérletezgetni és játékidőt adni a peremembereknek - talán a motivációval sem lett volna ennyi gond.

    Ami különösen dühítő, hogy rengetegen itt szurkolunk Fradista létünkre a Vidinek, hogy bejusson a csoportkörbe, mert az jót tesz a magyar futballnak, koefficiens pontokat jelent stb.
    Erre oké, hogy morzsányi koeff pont, de azért is járt volna, ha nyerünk tegnap. Csak azért le is kellett volna hajolni.

    A Fradi ennyit akart, a Vidi ennyit tudott. Utóbbit sajnálom, nem érdemelt továbbjutást, de legalább próbálkoztak becsülettel. Sokatmondó, hogy sokkal jobban izgultam tegnap egy fehérvári döntetlenért, mint hogy mi mit játszunk.
    Szomorú látni, hogy az utóbbi évtized egyik legjobb csapata szépen lassan leépült. Hogy Salec, Boris vagy az állítólagos forráscsökkentés az ok, nem tudom - de az tuti, hogy már a vízfejű alatt elkezdett látványosan zuhanni a csapat, pedig akkor még jobb feltételek álltak rendelkezésre, mint nálunk.

    Remélem nálunk meg kicsit racionálisabban állnak a jövőhöz. Igazolás kell még, de nem vagyonokért. Jó pár értékes játékosunk távozni fog a következő fél évben, erre fel kell készülni - és jó párét elő kellene készíteni, akiért pedig nem volna nagy kár.
    Szerintem nagyon fontos egy év áll most előttünk - ha a székházban ülők a jobbik arcukat mutatják, sok évnyi sikeresség várhat még ránk - ha pedig a pályán lévők teszik ezt, akkor meg lehet a kupatavasz - nyilván a sorsolástól függően.

    Azt meg azért tegyük hozzá, amennyire nehéz sorsolásunk volt tavaly az EL-ben vagy előtte a BL-ben, idén eddig nagyon jó sorsolásunk volt, egy szavunk sem lehet!
    A Qarabag meg egy hazai, Shamrock ellen mutatott játékkal simán fogható lett volna - és most lehet, hogy mi várnánk a jegypénztáraknál, hogy bérletet vehessünk a Barca-Bayern-Inter hármas elleni meccsekre.

Új hozzászólás Aktív témák