Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #166916 üzenetére

    Sokkal kritikusabb vagyok a Roma játékosokkal. Pl a sok szerencsétlen kommentelő, meg unibetes okoskodó miatt nagyon fáztam Smalldinitől, de hát a számok meg az elismerések mást mutatnak azóta is, elég csúnyán rácáfolt ezekre a hangokra, akiknél most éppen Matic van porondon.
    Őt legalább te bedobtad hogy akár még komoly másodvirágzása is lehet, de az általános vélemény az hogy mit akarnak tőle, nem tud hozzátenni, nem elég fitt, rég vége van stb stb, csak épp azt nem látták ezek szerint hogy hányszor mentette Tomika seggét.

    Roncánál aláírom az egészet amit itt alátámasztottál, de szerintem más lett volna a helyzet ha mondjuk középpályán nem csak McTomi és Matic segíti a védekezést, meg Ránnyik nem full kétbites alkalmatlan módon dobálta volna a variákat azzal hogy lényegében azonos profilokat cserélgetett fix sémára.

    Eljutottunk oda, hogy egy Fred hasznosabb melós, mint McTomi, van de Beek és Sancho együtt. Kész kifújt ennyi volt a MU közepe. Felsztárolt középszerek, besült reménységek, abból még előre is jut, Mou meg is mondta Rashiről...
    Ez a MU üvölt egy régi Nainggolan típusért, meg egy elég csak 3 évvel fiatalabb Henderson mentalitásért vagy egy Fabinhoért, nem pedig Eriksenért vagy Frenkiért akinek még a statjairól is lerí hogy védekezésben lófütty, de nem is ragozom te ezt úgyis érted.
    A kérdés ki lesz az a kaliber akire elöl építhet egy ManU, a céljaik tudatában, merthogy gondolom szeretnének még legalább némi eséllyel bajnoki címért menni.
    A védelemről pedig akkor még nem is esett szó, mert szvsz 3 védőre jelen állás szerint alkalmatlan, 4 védőre még éppen oké, de rengeteg munka lesz ebben mire összeáll, de addig mindegy míg a következő réteg olyan mint a szita.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák