Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Phoen|x

    őstag

    válasz Peterhappy #143619 üzenetére

    Tegnap nálam már nagyon pengeélen táncolt a dolog. Tényleg minden el lett már b*szva és nem azért mert sok a sérült vagy pechesek vagyunk, hanem nemes egyszerűséggel balf*szok. Itt van ez a huszadrangú Kupa és nem lebecsülve a Benfica-t, de jelenetben szét kellett volna gyalázni őket, erre még kaparni kellett az utolsó percekben is, úgy hogy tényleg már semmi másra nem kell koncentrálni és a lehetőségekhez képest elég erős kezdő el álltunk ki (az más kérdés, hogy Saka, Tierney, Auba, ESR és persze Leno-n kívül egy híg f*s az egész keret).
    Az átigazolási politika is vicc, ilyen elszaladt játékos árak mellett örülni kell, ha ingyen elmegy a sok túlfizetett majom... Betyáros. 😎

    Henry témához: én fázom a dologtól. Bergkamp után a legnagyobb kedvencem, igaz a Barca kiruccanás kicsit megtépázta a nimbuszát nálam, de szerintem is korai lenne nagyon, nem csak miatta. Ezzel a csapattal perpill nem nagyon lehet előrejutni. Nem örülnék, ha vele is egy Lampard szitu állna elő. +én is adnék időt még Artetanak, így hogy tovább vergődtük magunkat. Szimpi amit próbál csinálni, de Dávid Luis és Willian nagy fekete pont nálam.

    Go Gunners!

Új hozzászólás Aktív témák