Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LyonnaisFan1

    őstag

    válasz vond #115387 üzenetére

    Szegyen lenne.
    Ha a palyan nem tudja kiharcolni a csapat a bentmaradast ne is legyenek elvonalbeliek.

    Bar itt borsodban megy a marakodas Kriza es fogykos Leisztinger kozott, meg a vegen liszensz sem lesz.

    As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

  • Peterhappy

    őstag

    válasz vond #115387 üzenetére

    Csak létszámemelés ne legyen!!! Inkább maradjatok bent mindketten, csak ne emeljék vissza a létszámot!
    A lebonyolítást kellene átszervezni (2*11 meccs + 2*5 alsó-, felsőház), de nehogy legalább 14 csapat legyen (többet meg végképp ne adjon az ég!)

    Dani szépen elintézte magát, érthető persze a frusztrációja, de érthető Rebrov reakciója is. Én sem fogadnék nagy összegben a maradására. Szerintem Pufla lehet belőle, esetleg Paks.
    Sajnálom, mert - mint oly sokan - én is nagyon szeretem Danit, igazi közönség kedvenc, de önmagában az nem elegendő.

    @forceberg: Davide nem Böde helyére érkezett. Az Finnbogason, vagy Georgevic (hogy a többieket ne is említsem). Egyikük sem igazolta, hogy jobb Daninál.
    Dani a mennyei egyik legjobb, leggólveszélyesebb támadója, a felépítése okán feltartani is igen nehéz, esetenként két védőt is le tud kötni. Ezekben kiemelkedő. Emellett jól fejel, jól lő, remekül érzi a kaput.
    De nemzetközi szinten túlságosan lassú, darabos. Független a válogatott góljaitól, ezt be kell látni.

    Summázva: én nagyon szeretem Danit, egy egyéniség, a magyar futball ikonikus alakja, akinek Air Sanyiékból kiindulva simán lehet még 4-5 jó szezonja a mennyeiben, de ha a Fradi komolyan szintet akar lépni, ahhoz egyszerűen Ő már nem elég (és persze vannak ezzel még így páran).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák