Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    válasz diegho #105281 üzenetére

    Nyugi van, én nem látom ilyen borúsnak, bármennyire is annak szeretném ;]

    MRI-t kihalászták a figyelemreméltó teljesítményt nyújtó ambíciózus középszerből és a bl -ben megbukott egy újgazdag csapat vezetőjeként.

    Nem tudom eldönteni, hogy ez olyan langyos biztonsági igazolás, aki se nem lesz túl jó se nem túl rossz, de egy biztos a psg túl korán és túl nagy falat volt neki, de Arsenalban újra fel tudja építeni magát. Ott nem az lesz a cél, hogy kiverjék a barszareált a BL-ből, hanem hogy egyáltalán bejussanak oda valahogy. És szent meggyőződésem, hogy a tulajnak ennyi éppen elég lenne, ahogy a mu-nál is elégedettek vele.

    Valenciával hozta a dobogót 3x is, Sevillával meg kupázott, de mindhárom évében alul teljesített a bajnokságban (legutóbb 0 idegenbeli győzelemmel egy laligában).

    Összességében szerintem nem rossz döntés volt őt kinevezni, nagyobb nevet nem hiszem hogy tudtak volna vinni, (főleg limitált anyagi körülményekkel oda ahová tényleg igazolni kéne).
    Az Arteta vonal meg lehet nagy bukta lett volna, de akár nagyobb siker is. Ebben meg inkább az van benne hogyha 5 éven át hozná a 4. helyet az már a tulajoknak tökéletes, virágozna a vállalkozásuk, mindenki más le van csinálva.

Új hozzászólás Aktív témák