Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pityu.

    nagyúr

    válasz ddekany #69 üzenetére

    Nekem azt szajkózta,hogy ő majd megrajzolja a képet csak töltsem fel egy megosztó oldalra vagy google drivébe nyilvánosra,letölti megrajzolja azzal a tudással amije van aztán vagy elküldi emailben vagy feltölti valahova ahol meg tudom nézni.Aztán adtam neki egy google drive linket erre azt mondta,hogy ő egy chat program rajzolni nem tud csak ajánlani programokat és emailt sem tud küldeni meg nem fér hozzá linkhez.Akkor mondtam neki de hát az előbb mást mondott ,akkor bocsánatot kért és mondta,hogy tényleg mást mondott akkor adjak egy képet és megrajzolja majd feltölti bla bla bla de ezt egy csomószor mondta és a végén mindig az volt a kifogás,hogy ő csak egy chat program.Szóval nem a kisujjamból szoptam ki az állításomat,még azt is mondta,hogy de ő nem férhet hozzá a nethez de kérdeztem ha nincs a neten akkor,most hogyan kommunikálunk :)

    #stellaz

    Én egy csomó mindent kipróbáltam amit cikkekben írtak,könyv írástól elkezdve mindent de az égvilágon semmiben sem tudott segíteni csak szajkózta amit belé programoztak általános dumákat.

    #kilua

    Jaj ne is mond vanda telekom agylobot szoktam tőle kapni :W

    Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

Új hozzászólás Aktív témák