Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gambit

    őstag

    válasz GombócArtúr #10 üzenetére

    Ja, mondjuk nekünk eleinte nem voltak ám ilyen égi csatornáink, de az egyik általános sulis osztálytársaméknál volt. Hozzájuk jártunk suli után nézni a rajzfilmeket. Csak az volt a gáz, hogy a lányok a barbie rajzfilmet akarták, mi meg a GI JOE-t! De valami kompromisszum született úgy emlékszem.

    Na meg akkoriban jöttek be a tv-játékok is, a mai konzolok elődei. Nekem nem volt, csak c64-em, de haveroknál játszottunk néha.

    [Szerkesztve]

    ''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

  • turho

    őstag

    válasz GombócArtúr #10 üzenetére

    Azok már régóta Japán Orionok /amiket Kínában szerelnek, koreai alkatrészekből :)/.
    A Tisza cipőről annyit, hogy itt van nálunk Martfűn az nagy Tisza Cipőgyár /illetve volt/, meg Tisza mintabolt, mégis akkoriban itt volt a legbénább választék.
    Anyám acetonnal mosta le az új Tisza cipőmről azt az 1-2 ronda lila meg fehér díszcsíkot, amitől olyan elemien ronda lett az egész.
    Nem értem a mostani nosztalgiát, semmi pénzért nem vennék fel mégegyszer Tisza cipőt :D
    Bár amúgy se szeretek drágán ruházkodni /meg nem is tudok/.
    Hétfői adásszünet tényleg jó volt, nálunk hétfő este mindig családi kör volt, duma, társasjáték, röhögés, és rádióhallgatás /talán kabaré?/.
    Meg kaptam ám faxa négykerekű citromsárga bőrszíjas orrfékes görkorit is /Igazi cseh gyártmány./
    Ja meg tv-torna, szombat esti filmkoktél, Muppet-show, Kengyelfutó gyalogkakukk /hová tűnt az a régi szinkronos tuti rajzfilmsorozat???/.
    Derrick, Hazárd megye lordjai, Delta /I love Kudlik/, Parabola, C64-en meg a többlemezes játékok, a dupplafloppydrájvos 11 másodperces gyorsmásoló, NES, és iiggeeen, kölcsönbe kaphattam egy igazi Gamegeart amihez tv-tuner is volt /ez neked szól Artúr/.

Új hozzászólás Aktív témák