Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GombócArtúr

    senior tag

    válasz turho #14 üzenetére

    Akkor az Orion név csak marketing fogás :( Emlékszem régen, mikor kicsi voltam, volt egy olyan orion reklám hogy egy hagymát szúrtak bele a TV antennába és az orionon nem ment el az adás, vagy ilyesmi volt.. :) meg volt valami olyan reklámja is amin vadászok mentek a nádasba vagy hol, és ilyen kacsahívó izével hápogtak.

    Nem ismerem a régi Tiszákat, de amiket láttam képen régieket, azok tök jól néztek ki. A mostaniak még állatabbak! PErsze valószinüleg nem egyezik az izlésünk. Ha összejön a pénz, akkor hamarosan megvehetem, a citromsárga alapon fekete Tiszámat. Alig várom :)

    Én egyszer apukámtól kaptam egy ugyanolyan kaliberü görkorcsolyát (mondjuk a fék már nem volt meg rajta. Azóta sem tanultam meg görkorizni...

    :) Énis szereztem már Tv-tunert a gamegearhez (piszok nagy szerecsével), az akkoriban baromi nagy szám lehetett, mert most 30.000forintért vesztegetik a Saturnban a NOVA hordozható lcd tévét, aminek ugyan nagyobb a képernyője, de nagyon kínai piacos kinézete van, nem sokkal tartom jobbnak ennél. A GG-s tv tunerrel csak az a baj, hogy kissé életlen a képe. No meg hogy pikk-pakk felzabálja az elemet.

    Ez utóbbival kapcsolatban:
    Bővebben: link



    [Szerkesztve]

    ''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

Új hozzászólás Aktív témák