Új hozzászólás Aktív témák

  • Webmatyi

    csendes tag

    Kedves ko1122!

    Először is: Nem kell beruháznom rendes hangcuccra, mert már van. Talán a Yamaha RX-V357 nem egy csúcskategória, de egyáltalán nem nevezhető gagyinak, az biztos.

    Másodszor: Senki nem mondott olyat, hogy ''márpedig akkor is kódoljatok 5.1t 2.0ból''! Tudom, hogy nyakunkon a választás, meg minden, de azért maradjunk már nyugodt, értelmes emberek szintjén! Nem értem miért kell kiforgatni a szavaimat!

    Pusztán a jószándék vezérel! Már a topic elejétől azt hangsúlyozom, hogy ha valakit érdekel a dolog, vagy próbálta már, azzal szívesen konzultálok e témában. Nem mintha kisajátíthatnám a topicot, csak nem értem miért nem lehet érdemi párbeszédet folytatni valakivel!

    Azirányú kijelentésed, miszerint ''az új decoderem sokkal szebb hangot fabrikált 2.0ból, mint a te általad hangoztatott 5.1hang'' arra enged következtetni, hogy vagy nekem kellene ismernem a te új dekódered, vagy neked kellene ismerned az általam kreált 5.1-et. Tudomásom szerint nem jártam nálad és te sem nálam ezt lecsekkolni!

    Tehát ezzel nem győzöl meg! Ha csak azért írogatsz, hogy piszkálódj, akkor inkább ne itt tedd légyszíves! Az építő kritikát sosem bánom, de ne kezelj tényként olyat, amit nem ismersz!

    Ha valaki lámernek tart, nem érdekel! Ha nem tetszik az utólag kreált 5.1 és szerinted szar akkor írd már meg, hogy miért szar! Az, hogy azért, mert te úgy gondolod, még nem magyarázat! Én már elmondtam, hogy szerintem miért jó a Vegassal csinált 5.1 és miért nem tetszik a Pro Logic. Változatlanul erről szeretnék érdemben társalogni.

    Az mindenesetre kedves, ha esetleg valaki az elpazarolt időmért aggodik. :))

    Don't eat yellow snow!

Új hozzászólás Aktív témák