Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lajtorja

    aktív tag

    válasz cskamacska #4076 üzenetére

    Néztem de nem sikerült pontosan eltalálni, jobb nem lett. Gagyi hangzás megmaradt, csak kisebb vagy nagyobb konzervdoboz belsejében érezhettem magam :) Igazából egy olyan opciót hiányolok driverből, hogy 5.1 headphones és egyszerre szóljon minden késleltetés nélkül. Azt különösen nem értem, hogy miért kell virtual 7.1-be váltani egy ilyen állítgatáshoz. (abba ne menjünk bele, hogy a fizikai késleltetést ha jól vettem észre nem befolyásolja amit állítasz, csak a virtual 7.1 karakterisztikáját) Na mindegy, nem sikerült.

    Olyan játékokban, ahol a különböző csatornák "diszjunktak" ott nincs is gond és csodálatosan szól. (pl rear az ambient sound, front background music+sfx) Viszont ahol stereot próbál felkeverni 5.1-re, vagy natívan 5.1 és gyakorlatilag ugyan azt hallom mindenhonnan némi késleltetéssel, az nagyon csúnya fémes visszhangot generál.

    Lehet Kave nem egy nagy ász, de hogy xonar dg egy hulladék abban most már biztos vagyok. Z68-ra integrált realtek-hez képest talán kevésbé zajos (de még bőven hallani -nevetséges) viszont 5.1-ben jóval gagyibb.

    Konklúzió: tényleg kár volt a G35-ért. Legközelebb semmi analóg csatis diszkrét hangkártyás csodát nem veszek, az biztos. Addig is beállítottam a képességeimhez mérten a legjobbra... élvezhető, de jobbat vártam.

    --- ---

Új hozzászólás Aktív témák