Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyeniko

    őstag

    válasz #94529552 #29155 üzenetére

    Sony azzal "lőtte lábon" magát először, amikor a piaci igényeket nem felismerve (vagy éppen felismerve, de elutasítva) töretlenül gyártotta a "buta" DVD és CD lejátszókat, amelyek nem játszották le az írott lemezeket (vagy bizonyos fajtáikat), csak a gyáriakat. Gondolom, hogy nem én voltam az egyetlen, aki más gyártónál keresett megoldást. Mire föleszméltek, értékesítési volumenben messze elhagyták őket a koreaiak. Részben ma is így gondolkodnak, látszik is a számaikon.
    A "globális" átlag fogyasztó igenis igényli a gyorsan, jól használható smart és média lejátszó funkciókat a TV készüléken. Én azt gondolom, hogy a 2 nagy koreai gyártó értékesítési számai is ezt igazolják vissza, mert - ha lehet hinni az itteni hozzászólásoknak - a kép minősége önmagában nem terelheti feléjük a sok-sok milliónyi vásárlót. Persze, a globális fogyasztók nem ezen a fórumon szocializálódnak...

    Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

  • gahor72

    aktív tag

    válasz #94529552 #29155 üzenetére

    Szia!

    Nem viszem vissza mert nagyon szép a képe,és ami ritka a hangja is tök jó.(Fel is szabadult egy LG soundbar)

    Egyébként meg a használatijában benne van minden,nem zsákba macskát vettem,csak Én balga azt hittem,ha az L5 le játssza,akkor a jobb,drágább L7 is,szóval nincs hibája.

    Van media player nézzük azon keresztül,vagy a hálóban a LG LM640s-t.

    Kinéztem magamnak egy Qnap TS-251-es NAS-t.ezen van HDMI port is,úgyhogy kiváltja a mostani NAS-t és a media playert is.

    Annyi a távirányító,hogy keresgetnem kell mit mivel,hogyan.

    Abban bízok,hogy majd az oroszok kitalálnak valami,úgy is a spájzban vannak mindig. :D

    üdv

Új hozzászólás Aktív témák