Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cuko

    aktív tag

    válasz Osynho #22505 üzenetére

    Nyertél. :D

    Végre eljuttottam a MM-ba ma délután, kb fél órát álltam a tévék előtt, de rohadjak meg, semmi különbséget nem láttam szinte az egyes tévék között - nem hogy a két kiszemelt modell, de az alacsonyabb kategóriás és felsőbb kategóriás között se. Szóval nem lettem sokkal okosabb.

    Amit viszont észrevettem:
    - 40-42es méret meglepően kicsinek tűnik. Lehet, hogy csak azért, mert egymás mellett ott volt kiállítva 100 készülék, de a 46-48asok sokkal impresszívebbek voltak mellettük. (Most amúgy egy 3-4 éves, 32-es fHD LG van a nappaliban, nem a legideálisabb, 2-2,5 méterről nézzük, de én pl már közelebb ülök a földre, ha osztott képernyőn xboxozunk.) - viszont elhatároztam magamban, hogy nem fogom kitolni a keretet 150 fölé, 100-ról indultam, és már majdnem a duplájánál járnék egy okosabb 46-48assal. :(
    - Philips 42PFH6309 meglepően jónak tűnt a többi mellett, funkciókat és az árát nézve is, ráadásul 5 év garival adják most - azonban belenézve a Philips topicba ezt inkább felejtősnek gondolom. Viszont egy haveromnak ilyenje van már jópár hónapja, és sokat használja filmezni meg PS-ezni és ő nagyon meg van elégedve vele, szóval nem egyértelmű.
    - Sony w6.. és w8.. sorozatot ajánlotta az eladó, és tényleg nagyon jól néztek ki (azokon nem minden az m1 HD ment, hanem volt amin valami HD demóanyag).

    - Samsung f6500-at hasonlítottam LG 671v-vel (6400-as nem volt kiállítva), ez alapján bejött valamennyire, amit mondtadok, LG-nek picit jobb volt a betekintési szöge, Samsungnak sötétebbnek tűnt a feketéje (a részletgazdaságot nem tudtam megnézni az m1 alapján...). Viszont belegondolva, ha ennyire nem látok lényeges különbséget a kettő között képminőségben, akkor tulajdonképpen mindegy is, hogy melyiket választom.
    + 3D nem nagyon érdekelt eddig, maximum "ha tudja, miért ne?" szinten, de most olvasgattam a Dual Playről és lehet, kipróbálnám - még egy pont az LG-nek.

    Összegezve eddig az LG a szimpatikusabb most (a picit nagyobb méret meg a valamivel jobb betekintési szög miatt), de erősen elgondolkoztam a 40-es Sony w605-ön is.
    Ti mit ajánlanátok végszóként (holnap meg akarom rendelni, hogy biztos ideérjen karácsonyig)?
    Lehet, megérné bepróbálni az 5 év garis Philipset? :F :R

Új hozzászólás Aktív témák