Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • coolpet

    senior tag

    válasz #94529552 #17517 üzenetére

    A laptop mire felno es iskolas lesz alapveto letszukseglet lesz. Mar most is gepirast tanitanak altalanosban is, valamint tananyag segedleteket es mintafeladatokat oktato prezentaciokat sem papiron kapjak mar. Edig ez csak foiskolai modellben letezett, de kezd begyuruzi mint online oktatas.

    Valamint ugy velem, hogy megfelelo vedelemmel(tartalomszures) ellatott netezes napi 1 ora epito lehet a gyerek szamara, valamint tekintheto jutalomnak, ha kesz a lecke/kivette a hazimunkabol a reszet/jo a magaviselete.

    A telefon meg letszukseglet, hogy a gyerek el tudjon erni, en el tudjam erni a gyereket, lehet korlatozott hivaslistat aktivalni, es nem kell 10000 ft-os haviszamlat fizetni.

    En biztos meg fogom tanitani a gyerekemnek, hogy ertekelje a sajat maga altal (akar segitseggel is) elert dolgokat, es jutalmazni fogom.

    Nem fog a gep elott ulni egesz nap az is biztos.

    De hogy TV-zni nem fog, csak csaladi porgram kereteben az is tuti.

    Filmet tud nezni a laptopon is es nincsenek peneszgomba, labgomba, huvelygomba reklamok, baleset 9 halottal, Gyozike show meg egyebek, mert mast nem lattam, csak kiabalast, veszekedest, es verekedest a mai musorokban.

    Ez privat velemenyem, nem kell osztani.

    A sracnak TV-t nem tudok ajanlani, nekem egy Samsung UE32EH5300 Smart van, elegedett vagyok vele es befer a 76cm szekreny belsejebe.
    Regi szeria nem lehet mar kapni, ajanljatok neki valamit.

Új hozzászólás Aktív témák