Új hozzászólás Aktív témák

  • Jovanny2

    őstag

    válasz lorinser #1992 üzenetére

    :) Az azért érdekelne, hogy SleepingSun kollégát mennyire érdekli a DTS HD (ami egy hangkonténer, ha jól tudom, tehát stereoban nem olyan sok vizet zavar), illetve az ISO-ból lejátszás képessége. Az eredeti kérdésben mintha DVD formátumról illetve 576p-ről volt szó. Nem hinném, hogy ezekhez az igényekhez passzolna egy 15-50k-s külső médialejátszó. Én használok ilyet (WD TV Live!) egy másik TV-hez, és nagyon jó egy régebbi Samuhoz, amiben még nem volt MP, de ehhez már nem vennék. Inkább keresnék alternatívát (pl. a felirat eltolása jó dolog, de amióta a BS player 3 másodperc alatt tölt le szinte bármihez jól időzített feliratot, nem tulajdonítanék ennek olyan nagy jelentőséget, a betűk mérete/színe meg általában megfelelő).

    @kmarci: már párszor megbeszéltük, nem vagyok oda a Samsungért, de az igényeimet messzemenőkig kielégíti. Valószínűleg ezek alacsonyak. Az alapkérdés pedig maradt, hogy SleepingSun kollégának mire van szüksége. :U Ja, és hogy heti egy ISO-hoz tényleg jobban megéri megvenni egy 15k+os Mplayert, mint 5 perc alatt kibontani, az megint nézőpont kérdése.

    [ Szerkesztve ]

    Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

Új hozzászólás Aktív témák