Új hozzászólás Aktív témák

  • apszi

    őstag

    Kedves Fórumlakók!

    Segítség! Tv vásárlás van porondon. Tulajdonképpen sikeresen eldöntöttem, hogy beszerzek egy 55"-os ET60-as Pana masinát. Azonban elkövetem egy apró hibát. Tegnap lődörögtem az MM-ben, és pofán vert egy SHARP LC60LE652-es (60") masinéria. Azt kell mondjam, hogy jobban tetszett a képe bármelyik "azonos" kategóriájú televíziónál a környéken, pedig csak egy fostalicska minőségű természetfilm ment rajta valamilyen tv adóról. És még a feketéje sem lilult be, ha nem teljesen középről néztem. Jót mosolyogtam mikor ott lődörögtem a tv előtt, és az alatta lévő Sonyn is ugyan az a "minőségi" adás ment, majd hirtelen a Sonyra rázavartak valamilyen HD anyagot....csak azért is a Sharpot néztem tovább ;]
    Nnnna..lényeg a lényeg, hogy van-e bárkinek tapasztalata az adott Sharp-al kapcsolatban, vagy úgy általában a Sharpokkal? A menüje elég fapadosnak nézet ki, bár azzal csak a beállítások erejéig foglalkoznék, szóval ez a része még nem is zavarna, nem igazán azt nézegetném (mondjuk én semmit nem nézegetnék, mert nem is nekem lesz :) ), kérdés, hogy a többi része mennyire használható? Smart, aktív 3D, hálózati lejátszás.

    Előre is köszönöm mindenkinek!!! :R

Új hozzászólás Aktív témák