Aktív témák

  • LeC

    addikt

    először is azért nyitok ennek új témát mert nem találtam ezekről a ramokról tuning infókat és meguntam a keresgélést :(

    2x256/400 Hynix d43 tulajdonosok segítségét kérném.
    arra lennék kiváncsi hogy milyen beállításokkal (cpu:ram, fesz, késleltetések) tudnám 500mhz körül hajtani.

    konfig:
    cpu: p4 3.0 ee
    lap: abit is7

    előre is köszönök minden segítséget és hozzászólást :))

    ◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

  • Angie™

    addikt

    válasz LeC #1 üzenetére

    én nem vagyok Hynix ram tulaj de azt hiszem tudok segiteni :D

    a cpu:ram beállítás nem a ramoknak fontos igazán hanem a procinak, ugyanis az a legjobb ha 1:1 ben mennek de itt inkább a proci lehet komoylabb tuningnál a szűk keresztmetszet.. feszültséget nem igazán érdemes 2.7V fölött adni neki, ha azt szeretnéd hogy ne halálozzanak el a ramok idő előtt:D
    az időzítés, pedig olyan hogy minnél nagyobb mhz-en mennek a ramok, annál nagyobb időzítéseket kell neki adni..

    ja most látom hogy milyen procid van :P, ezzel mennie kell a 250FSB-nek.. szerintem 1:1 ben próbáld meg, a lehető legnagyobb időzitésekkel, és ha stabil a rendszer akkor el lehet játszadozni azzal hogy csökkented az időzítést..:D

    remélem segitettem valamit :D

    ⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

  • LeC

    addikt

    köszi segítséget, mindjárt neki is esek :)

    ◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

Aktív témák