Új hozzászólás Aktív témák

  • cizella

    csendes tag

    válasz juci11 #153 üzenetére

    :) Figyelj ide, kisbogár. Senkit nem akarok megsérteni, tényleg, csak erre a sületlenségre válaszolok most: engem nem érdekel a középfokú OKJ végzettség, nem-ér-de-kel. Van olyanom, kaptam XX iskola mentén, de nem érdekel, nekem nem kell sehová, saját valódi igazi rendes diplomám van, elég régóta, nem informatikai vonalon, és a jövőben sem kívánok szoftverüzemeltetőként dolgozni.
    Na még az kéne, kétszer járni XX iskolába, egyszer se kellett volna. Még egyszer elmondom, nehogy ne értsd: első nekifutásra sikeresen letettem a XX iskola házi vizsgáját (mint ahogy mindenki, a tesódat leszámítva), kiválóan szóbeliztem az OKJ vizsgán, a szóbeli az rajtam múlt, sajnos az írásbelim nem volt hibátlan, ahhoz lopott szoftvert kellett volna használnom (vagy legalább pendriveról bemásolnom az előre megkapott feladatok megoldásait), egyikre sem voltam hajlandó, mindent összevetve nagyon ügyes vagyok, hogy a XX iskola által hátööö biztosított körülmények és a saját etikai normáim ellenére mégiscsak megszereztem ezt a számomra teljesen érdektelen végzettséget.

    Nem, nem az a bajom a XX iskolával, hogy túl magas a színvonal. Nem, nem túl magas a színvonal. Ami azt illeti, minősíthetetlen, ez nem feltétlenül az oktatásra/oktatókra vonatkozik. Akkor rögtön fel kellett volna őket jelentenem a rendőrségen, a fogyasztóvédelmi főfelügyelőségnél, a BSA-nál (erőt véve a velük szembeni ambivalens érzelmeimen), az OKJ-vizsgákat felügyelő hatóságnál. Bánom már, hogy nem tettem meg, mindegy.

    A következő idióta megjegyzésre posztban válaszolok.

    [ Módosította: KEndre ]

    "A későn megjött ész olyan, mintha meg se jött volna."

Új hozzászólás Aktív témák