Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rasiel

    senior tag

    válasz krichd1 #35909 üzenetére

    Köszönöm mindhármotok válaszát. :R

    (#35909) krichd1: Józan paraszti ésszel első körben én is az alaplapra gondoltam, mint hibalehetőség. Tehát nagy valószínűséggel egy későbbiekben eszközölt alaplapcsere megoldhatja ezt a problémát? Másra már én sem tudtam gondolni, mivel egy normálisnak mondható kábelezést kialakítottam, minőségibb hálózati elosztóval.

    (#35910) Degeczi: Jogos, írhattam volna egyből a pontos típusokat. :K Igen, saját (többek szerint relative komolyabb) PSU-val rendelkezik a DAC, ezért is gondoltam, hogy ez nem okozhatja a problémát.

    (#35911) lezso6: Ha lehetőségem lesz, kipróbálom mindenképpen. Viszont a napokban próbáltam egy AudioQuest Jitterbug-ot a gépem USB portjára kötve és arra dugtam rá az UD-301-el összekötött AQ Carbon kábelt, viszont nem hozott lényegi változást zaj szempontjából ez a "kiépítés" sem. :( Egyébként lehet, hogy hülyeség volt részemről ezzel próbálkozni... :B

    Szerk.: Ami viszont érdekes, ezt a zajt leginkább a jobb oldali hangszóróból lehet hallani, a bal oldaliból kevésbé, összességében véve nagyon minimálisan

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák