Új hozzászólás Aktív témák

  • Gampa

    aktív tag

    Nos megvettem a Z-Cinemát! Egy eladót találtam itt ph-n (sött csak itt találtam) de megvan! Az elsö benyomások pozitivak,van végre mélyhang,ami az X-530ba szinte 0 volt!

    De megfüleltem egy Edifier 2.1et,egyáltalán nem szólt rosszul,sött,de a mély valahogy nagyobb hangerönél csak puffogott,nem volt igazi mély,bár nagyon tisztán szólt!

    Cinemáról pár szó! Tegnap egy z-2300át hallgattam meg,ami nem volt rossz,de a mély nagyon sok volt,és csak ugy döngött,bántóan sok volt ráadásul nem volt pontos! Mélynyomó nincs összhangban a satelitekkel!
    Ezzel szemben a Cinemában,ez nincs,a mélyhangok pontosak,nem eröltetettek,ráadásul van benne tartalák böven,nem csak ugy döng mint a z-2300.Satelitek is jobbak,mivel már 2 utasok! Egyszóval szerintem megérte az árát,mélyek megvannak,és egyáltalán nem szól rosszul a 2 sat se,X-530 és e között,ég és föld...

    Pár ütemesebb zenénél csak ugy kerekedett a fejem a mosolytól,egyszóval rosszabbra számitottam!

    Na és a távirányitó se egy utolsó dolog,nekem bejön!

    Szerintem ne itéljétek el anélkül hogy hallotátok volna a hangját.Ez nem =a Z-2300-val! :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák