Új hozzászólás Aktív témák

  • féldekás

    senior tag

    Hangfalat keresnék TV-hez filmnézésre és zenehallgatásra. Gondolkodok soundbaron, de ennyiért valószínűleg csak hangfalat lehet kapni viszonylag normálisat.
    Típus: Samsung UE40KU6400(S) TV
    1. Mennyit szeretnél költeni?
    20.000Ft környéke lenne a keret, esetleg 30, ha lényegesen jobb lehetőségek vannak.
    2. Hol és hogyan használnád a hangfalat? A TV fali konzolon van, alatta a TV állványon kapna helyet a hangfal, kb. 3-4m távolságból használnám.
    3. Milyen forrással rendelkezel? A TV-hez optikai kábellel kellene kötnöm vagy HDMI-vel(jack nincs), telefont pedig bluetooth-szal használnám vele.
    4. Milyen extrák kellenek?
    Bluetooth és optikai csatlakozási lehetőség vagy esetleg valamilyen módon HDMI-ARC

    Van egy régi Hifim, amit nem igazán használok, mivel csak AUX kábellel van felszerelve, ezt szeretném lecserélni valami hasznosabb eszközre.
    Homepod minit is néztem apple ökoszisztéma miatt, de a TV-vel nem hiszem, hogy használható, másrészt nincsenek okosotthon cuccaim így nem tudom kihasználni.
    Soundbar topicban írták, hogy a régi hifi is használható lehet HDMI ARC Audio Extractorral, viszont bluetooth hiányában így sem teljes a dolog.
    Mit ajánlotok?
    Edifier hangfalakat láttam az összefoglalóban ajánlottként, viszont ezeknél még nincs bluetooth, ha jól néztem.

Új hozzászólás Aktív témák