Aktív témák

  • Sanya

    nagyúr

    felraktam a 8.10-es Ubuntu-t. letéptem hozzá a nemalegfrissebb wine-t, majd megadtam, hogy honnan frissítsen automatikusan.
    Most a kedvenc progim (WOW) még mindig szemetel alatta ( -opengl paranccsal futtatva) . úgy gondolom, hogy a vga driverrel lehet a gebasz. a zárt forráskódú driver engedélyezve.
    mikor raknám fel a elgújabb drivert ezt írja ki:
    [code]
    sanya@sanya-desktop:~/Asztal$ sudo ./ati-driver-installer-8-10-x86.x86_64.run
    Created directory fglrx-install.mc8391
    Verifying archive integrity... All good.
    Uncompressing ATI Proprietary Linux Driver-8.542...........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
    ==================================================
    ATI Technologies Linux Driver Installer/Packager
    ==================================================

    Error: ./default_policy.sh does not support version
    default:v2:i686:lib::none:2.6.27-7-generic; make sure that the version is being
    correctly set by --iscurrentdistro

    Removing temporary directory: fglrx-install.mc8391
    [/code]

    ötlet?

    A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

Aktív témák