Új hozzászólás Aktív témák

  • dsandor

    csendes tag

    válasz pentoda1 #13424 üzenetére

    Én nem tekergettem a bimetálon semmit, csak arra voltam kíváncsi, hogy hidegen hol kellene állni a mozgató huroknak. Amúgy elég acélos, nem olyan könnyű csavarással állítani rajta. pentóda1 Ahol a tiéd áll, nekem még ott se zárná be rendesen a szelepet. Lehetséges- e az, hogy amikor összerakod, akkor valami még a "zöld" irányba húzza a szelep mozgató pöckét vagy nálad a te állásodnál be van záródva ?
    bringasisti nem ellenőriztem a cekászt, de valamelyik szerelő már elektromosan rendben talált ott mindent. De úgy gondolom, ennek a cekásznak a melegedéskor kezd szerepe lenni, nálam ott nincs gond, nyitja a szelepet, amennyit tud rajta, mert ugye be sincs zárva. Sajnos egyik szerelő se vallotta be, hogy nem tudja mi van, csak beszélnek mindenfélét, emelik az alapjáratot (aztán rakhatom vissza), állítgatják a levegőszabályozó csavart. Úgy vélik, tök hülye vagyok az egészhez. Természetesen nincs sok tapasztalatom ezen a téren, de azért vannak sejtéseim. Sajna nem találok egy olyan szerelőt, aki leinformálhatóan érti ennek a porlasztónak a működését, ezért küzdök én vele.

Új hozzászólás Aktív témák