Új hozzászólás Aktív témák

  • lordovravens

    tag

    válasz Racecam #47 üzenetére

    Én szeretnék egy Ferrarit. Ha nincs rá, akkor nincs rá.
    Én sem értek teljesen egyet a warezzel, de akik meg "lopásoznak", remélem még egy könyvet vagy filmet sem kértek kölcsön soha, mert így jogosulatlanul részesültek volna szellemi táplálékból, vagy ha mégis, akkor remélem autót is lopnak a parkolóból egy útra, mert a buszjegy sincs ingyen.
    A használtnak a megvásárlásával, meg nem a készítőket támogatod, esetleg az eredeti vásárlót abban, hogy vegyen másik játékot is(aki gondolom olyan becsületes, hogy véletlenül sem marad nála 1 copy sem és, ha esetleg újra játszani szeretne adott játékkal, megveszi mégegyszer), ez kb. annyiban különbözik a torrenttől, hogy ezen a csatornán kevesebb emberhez jut el, péézzzééé van és cuccok fizikailag is vándorolnak.

    Kéne olyan táblácska, mint a "Tiszta udvar, rendes ház", csak azzal a szöveggel, hogy "Jogtiszta szoftverek, nicknevem a becsület", amit akkor lehetne megkapni, ha az illető önként kér BSA ellenőrzést maga ellen, meg telepít valami spywaret, ami minden ténykedését figyeli, mert az sem baj, ha az ember nem csinál semmi illegálisat.

    Halhatatlan lélek acél testben. Ez vagyok én, a Cseléd Srác.

Új hozzászólás Aktív témák