Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz #72445440 #64654 üzenetére

    Gondolom nem csoda, hanem üzleti döntés. Ezek szerint tech akadálya nincs. (bár engem nem izgat az e-sim, eddig sok értelmét részemre nem látom).

    " Adtak 10e jóváírást eddig, de nem tudok még telefonálni sem, nem ment a roaming, mivel a kinti hálózat nem ismerte fel, hogy miféle kártyám is van…. Türelmet kérnek, én az vagyok, de egy hét múlva lejár a 30 nap, akkor mi lesz? "
    hó vége? :D kb.

    "Azt javaslom amugy hogy ma, vagy ha ma mar bezart akkor holnap intezzetek az eSIMre valtast, mert ha ez tenyleg tevesen kerult ki, akkor miutan leszedik, mar nehezebb lesz, de most lehet mire mutogatni mert az ugyintezo is ha megnyitja a weblapot, most jelenleg azt latja ott hogy ingyenes "
    Nekem pár éve, igaz partner üzlet volt, de se alkalmazottat, se főnököt nem érdekelte, hogy sim csere ingyenes. "hívjam fel az ügyfélszolgálatot tegyek panaszt - ott korrigálták a dolgot, és kaptam bónuszt is.)

    Amúgy mintha nekem jött volna sms arról, hogy befejeztük az átállást, vagy megújítottuk a rendszerünk...
    de hsz-ek alapján nem igen...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák