Aktív témák

  • katsi

    tag

    válasz Dr. Student #34995 üzenetére

    Dr. Student: 4850/4870 körül nézelődtem én is, remélem jó lesz egynek, egy G530/G620-as mellé...
    A két páros jó megoldás lehet ?

    Szia!

    Nekem G630-am van, igaz 4890-es kártyával.
    Nem találtam olyan játékot, ami maximumra állított grafikán (élsimítás kikapcs, mert nekem az nem kellett sose, aniso is elég csak 4x) szaggatott volna, azaz a framerate 25 alá csökkent volna.

    Néhány saját mérésű érték:
    Battlefield 3 Ultra: @1024:45 FPS, @1920:29 FPS, ez utóbbi határeset ugye, de éppen jó.
    Mediumra levéve a grafikát a full HD is 45 körül futott. És szebb is lett, eltűnt a zavaró elmosódás, amit mindenre rárak a játék ultrán.
    Crysis 2 @1920: 45 FPS a legnagyobb tűzharcban is, belső tereken 60 körül. 1024-ben kívül belül legalább 50. Ez az ún. advanced grafikai beállítás. A hardcore a BF3-hoz hasonlóan nem tetszett, mert a távoli tárgyak, fák, egyebek elmosottabbakká váltak.
    Stalker @1024: 120 FPS, @1920: 80 FPS
    Látvány tekintetében minden szép és jó maximumon. :K

    Ha minden jól megy, ma kapom meg az i5-2500-at, kíváncsi vagyok, hogyan alakulnak az értékek.
    Szó se róla, ezzel a nagyon jó árú procival is maradéktalanul elégedett vagyok! Igazi meglepetésként ért, miután megvásároltam!

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák