Aktív témák

  • Titinho31

    csendes tag

    Elég sokat olvasgattam a laptopokról a napokban. Nagyon megtetszett a Lenovo egyik notija. (Személy szerint ő lenne az -->[Lenovo] ). Ennek az Y570 laptopnak a hardver paraméterei teljesen megfelelnek annak amit keresek. Már azt is majd nem teljesen eldöntöttem hogy megveszem, de mielőtt megtenném szeretném megkérdezni tőletek, úgy általában és nagy általánosságban mik a tapasztalatok a Lenovo márkával kapcsolatban? Mivel a legelső laptopom lenne és számomra ez nem egy sokat hallott márka (persze ez nem zárja ki azt, hogy valójában népszerű-e a márka) kicsit félek a megvételétől, és a minőségétől. Esetleg ha van valakinek tapasztalata a Lenovo szervizzel kapcsolatban és a garanciával azt is szívesen meghallgatom.

    Olvastam más topikban itt a fórumon, hogy így év elején, és év vége felé a lenovoba szerelt seagate winyok nem muzsikáltak túl jól. Sokaknak kondíció problémái vannak. Azt lehet tudni valahonnan, hogy az Y570 milyen winchestert kapott? Leginkább ez a 750GB érdekelne amit kinéztem magamnak. Ha más nem felhívom az üzletet megkérdezem. :)

    Előre is köszi a válaszokat!

    Üdv,
    A

Aktív témák