Keresés

Aktív témák

  • Borote

    addikt

    válasz Titinho31 #31368 üzenetére

    Nekem is volt ilyen gépem, korrekt kis masina. Nekem mondjuk a 2410M-es procival volt, de az a gép 750-es WD vinyóval jött :)
    A szervizük viszonylag gyors és korrekt, sok szervizpontjuk van, még több átvevőhellyel. Sajnos nem háztól házig garanciás...
    Szóval jó vétel a gép. kérdés, hogy megér-e 40e Ft felárat az i5-ös processzor, a +2GB ram, és a +250GB HDD. (Bár utóbbi még meg is érheti, mret lehet, hogy emiatt nem lesz Seagate...)

    olahmate1991: én még nem láttam olyat, hogy valaki külföldről is rendelt és áfát is igényelt vissza... ha kinti céggel rendelteted meg, akkor gondolom működnie kell, de nemzetközi rendelésre nem vennék mérget... Miért is adná vissza az állam a külföldön megfizetett áfát? o.O
    De ha már 320-nál tartasz, akkor szerintem jobb vétel a G74-es Asus ;) A matt kijezlő az matt kijelző :)

  • rizso

    addikt

    válasz Titinho31 #31368 üzenetére

    Korabban volt Y570-em, nagyon jo kis gep, megeri az arat (nekem i3-as volt es 200k alatt megkaptam). A minoseg, teljesitmeny, szervizhatter is rendben van. Nem tudom mik a mostani vetelytarsai, de ha kicsit gyengebb vga is eleg, akkor erdekes lehet megnezni egy Toshiba P750-et. Jelenleg ilyet hasznalok, es szinten nagyon jo kis gep 1-2 extra funkcioval, mint pl hattervilagitasos billentyuzet, usb3.0, remek hangszorok, 2hdd hely (elvileg), sleep&charge-sleep&music funkciok...

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

Aktív témák