Új hozzászólás Aktív témák

  • krisz4b70

    aktív tag

    válasz 6030D #81336 üzenetére

    Jelenleg lehet, hogy elég lesz neki az a cube, viszont ha kicsit is megtetszik neki a terepezés hamar kevés lesz.
    Én is így gondolkodtam, megvettem 110k-ért a biciklit, hogy ez nekem bőven elég lesz, főleg itt Győr környékén, kb dombok sincsenek. :D
    Aztán pár hónap múlva egyre többet kerestem a terepet, kirándultunk bakonyba stb.
    Mostmár érzem, hogy ha kicsit hozzádobtam volna még az árhoz hosszú távon jobban jártam volna.
    Vissza akarom küldeni teleszkópot gariba, hogy tavaszra legyen megjavítva, ha javítják mert fél év alatt kattog, nyikorog minden baja van.
    Az acera váltó mellé meg erősen ajánlott egy láncvilla védő, mert annyira erősen tartja a láncot hogy egy padkáról leérve hozzá vágja a vázhoz.

    Szóval erős kompromisszumok rájöttem én is, de mostmár egyetemi évekre jó lesz ez nem hiszem, hogy le tudom váltani akármennyire akarom, aztán majd ha lesz melóm első lesz egy komolyabb birigli. :D

    Persze van a másik véglet is aki megveszi a drága biciklit és rájön, hogy ez nem jön be neki és 2 hónap múlva féláron eladja.

    Ez csak saját tapasztalat, de gondoltam megosztom. :D

Új hozzászólás Aktív témák