Új hozzászólás Aktív témák

  • Vasinger!

    nagyúr

    válasz pengemetal #5283 üzenetére

    Jó, bevallom, ez tényleg magas labda volt :D

    (#5284) fpeter07 :

    Ezt az evolúciós dolog nem nagyon értem, kifejtenéd?

    ON:

    Mióta van meg ez a szuper bicó? Le vagyok maradva, én másra emlékszem. Adnál róla egy kis infót?

    (#5286) szki :

    Szerintem akkor harmonikus a testfelépítés, ha összhangban van a lábak

    Ez így van, gondolom itt a kigyúrt felsőtest, ropi lábakra célzol, de ha sokat kerékpározol nem lesz nagyobb lábad, sőt. Nézzük meg a TDF győztesét. Láttátok a pódiumon, hogy a 2. és a 3. helyezetthez képest mennyivel vékonyabb volt a lába? :Y Tehát ez esetben is csak guggolásokkal lehetne növelni a méretet.

    (#5287) deicide:

    Jó, de Te vagy az ellenpélda :) Te cseppet se vagy mondható biciklis alkatnak, természetes, hogy tapadnak rád a csajok. Egyébként bicós ruhában engem is megnéznek, csak bulizni közel sem olyan ruhában megyek, de gondolom ez megérthető :DDD

    Tény ami tény, az izmos segg az jól jöhet néhány helyzetben [link], de sok lánynak nem a laposabb "girizd" izmos segg jön be, hanem a kidudorodó, számomra nőies.... Egyik nap beszéltem pár csajjal erről, friss infó :D

    (#5289) fpeter07:

    Ez az óra megéri a pénzét? Valaki próbálta már?
    Nem túl olcsó, de lájtosabb edzéshez talán megvenném, hogy tudjam hányadán állok :D
    Főleg az érdekelne, hogy a kormányon hogy marad meg.

    (#5291) Doki-HUN1978 :

    Nos, ez szerintem egyénfüggő. Tény, hogy én nekem nem jönnek be a kövér nők, de az nem baj ha van rajtat egy kis felesleg. Tehát a teltkarcsú és a vékony csajok között is van szép, legalábbis számomra. Lányoknál meg csak egy irányba megy a dolog, amit nem értek.

    (#5294) -HajTömeg-:

    Hát, biztos mindenkinek megvan a célközönsége, kövér sosem voltam és nem is szeretnék lenni, tehát erről nem tudok nyilatkozni :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák