Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomi_Sci

    őstag

    válasz Slownz #50292 üzenetére

    Ha országútra kell csak, tehát nem ebben fogsz ingázni, boltba járni stb. akkor az outi pedál+cipő a legjobb megoldás. Ha inkább az utóbbi, akkor sima SPD + montis cipő. Szerintem.
    Pedálból én R550 alá nem adnám, de volt itt aki az R540-et is jónak tartja. Cipőből nem tudok sajnos ajánlani, tényleg annyira szubjektív dolog, hogy próbálgatni kell. Shimanoból általában egyel nagyobb méret kell, mint utcai, de minden gyártónál ez más. Érdemes 3 tépőzáras, karbon talpas modellt választani, jó sok szellőző réssel. Nekem most egy Bontrager Race van, de csak azért mert mérethiány miatt féláras volt.
    Nyár elején szokott lenni Shimano akció, ahol pedál + cipő viszonylag kedvezményes áron beszerezhető.
    Ha most kéne, akkor bemennék egy boltba és felpróbálnék sok Shimano, Speci, Mavic cipőt, aztán esetleg megrendelném valamelyik német webshopból kétharmad áron.
    Nem kell túlmisztifikálni a pedálkötést, próbálj úgy tekerni a taposóddal, hogy minden egyes megállásnál kifordítod a bokádat, és csak utána teszed le a lábad. Két nap után már ösztönszerű lesz szerintem.

    Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

Új hozzászólás Aktív témák