Új hozzászólás Aktív témák

  • No kis beszámoló következik egy kezdő outistól:
    Ebben a remek (jó kis vizes :D ) időben letekertem az első 51km-em a Focussal. Nagyon tetszik a bringa egy élmény volt vele menni a nedves út ellenére is. Természetesen nagyon óvatos voltam még hiszen ma használtam először rendesen (eddig csak vásárlás előtti kis próbakört mentem). Egyáltalán nem olyan kényelmetlen habár a nyereg az idővel biztos cserés lesz mert el tudnék belőle jobbat képzelni. Aztán fene tudja, lehet hozzá kell csak szoknom. Viszont ami pozitívum: a testtartás egyáltalán nem volt vészes montiról átülve. Igaz még a tenyeremnek hozzá kell szoknia a fogáshoz. A másik kellemes dolog a patentpedál. Ugye egy Shimano R540 pedált használok egy R064 cipővel és igen hamar ráállt a lábam. Persze még van mit csiszolni a becsatolás nem megy mindig elsőre de ma a városban gyakorolhattam picit. Hála égnek nem kerültem olyan szituba hogy eldőljek. :)
    Összefoglalva nem bántam meg hogy ennyi pénzért váltottam, sőt! Eszméletlenül bejön ez az érzés egész egyszerűen imádtam pedig tényleg óvatosan mentem meg ugye esős volt az idő is.
    Ja még valami: a sisak. Eddig nem hordtam azt is ma sikerült felavatnom de egyáltalán nem zavart.
    Még apróbb finomhangolások lehetnek majd a rendszerrel (nyereg, kormány,stb) de ez már engem elsőre is lenyűgözött. :R
    Természetesen most óvatosan letakarítottam a gépet hogy hazaértem, megérdemelte. :K

    Més que un club!

Új hozzászólás Aktív témák